Sizlerden Gelenler

“Alanın da bulunabilecek en iyi uzman psikolojik danışman. Enn iyisi. Değerlerinize önem verir. Sizi boşuna dinlemez sorduğu sorular her Zaman sizi şaşırtır ve çözümüyle anlam kazanır. Kendisini uzaklık nedeniyle bırakıp başka “adına danışman “diyen bir başkasını tercih edince anladım. Bu işin gerçek ustası”

 

“Benim için bu terapi şükür sebeblerimden biriydi.. Sabırla devam inşallah.. Güzel şeyler oluyor, olacakta inşallah”

 

“Ramazan Hoca ile tanıştığımda çok kötü durumdaydım. Bana göre, O güne kadar olmadığım kadar, dipteydim. Yaşamak dahi istemiyordum. Seanslara başladık. Daha devam ediyoruz ama şimdi bile hayatımı ele almaya başladım 🙂
Sanki hayata yeniden uyanıyorum.
Ramazan hoca alanında gerçekten uzman ve tecrübeli????????”

 

“Ramazan Uslu hocamın yaklaşık 2 yıl danışanı oldum,terapi aldım.Çok memnunum terapilerden.Kendisi çok bilgili,konusunda çok uzman,kendisini iyi yetiştirmiş,özellikle benim aradığım şey İslami bakış açısıyla problemlerimi çözmesini ve destek almak istiyordum.Bu konuda yeterli desteği aldım.Psikoterapi ve başka terapi yöntemleriyle çok faydasını gördüm.Uygulama sürecinde kullandığı yöntemler, danışanını takip ettiğinin ve yakından ilgilendiğinin göstergesi oldu.Bunu hissettiriyordu.Ramazan Uslu hocamızın aile terapileri ile ilgili grup terapileri var.1 kez katıldım ve inanılmaz keyif aldım.Aile kuracak kişilerin kesinlikle bu konuda danışmalarını tavsiye ediyorum.Çok memnun kaldım.Hala da görüşüyoruz.Çok severim Ramazan Bey’i, Allah razı olsun.”

 

“Tavsiye üzerine gittim.Farklı bir danışmanımın tavsiye üzerine gittim.Uzun bir süredir danışanıyım.Hala da danışanı olmaya devam ediyorum.Ben kaygı problemi yaşıyordum, çalışmalarından çok memnun kaldım.Beni gerçekten anlaması bana daha iyi geliyordu.Gerçekten samimi bir danışman.İçten olması,beni can kulağıyla dinlemesi.Bana dini yönde verdiği tavsiye ve yönlendirmelerden memnun kaldım. Ben biliyordumki yanlış yönlendirmelerde bulunmayacaktı. İnançlarıma saygı gösterip, bu doğrultuda beni yönlendirmesinden memnun kaldım.Gönül rahatlığıyla gidiyordum yanına.Seanslarım devam etmekte.Yakınlarıma da tavsiye ederim.”

 

“Ramazan Bey alanında iyi.Arkadaşımın önerisi ile gittim.Sonra bir takım eğitimleri vardı Ramazan Bey’in .Aile danışmanlığı,çift terapisi ile ilgili.Bunlara katıldım.Bu alanda daha başarılı diyebilirim.İyi bir dinleyici, olaya vakıf olmak için güzel dinliyor.Güveniyorum.Seanslardan memnun kaldım.5 seans terapi aldık.Ramazan Hoca yeterli gördü.Seanslarımızı sonlandırdık.Aldığımız desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.Bir çok yakınıma da tavsiye ettim.”

 

“Genel anlamda memnunum.Çok iyi bir dinleyici.Danışan-danışmandan ötürü yol gösterip yakın iletişim kuruyor .Sanki bir yakınının yanında sohbet ediyormuş gibi hissettiriyor ve kendisini geliştiren yeni terapi yöntemlerini takip ediyor.Sohbet havasının dışında gerçekten çözüme ulaştıracak bir terapi veriyor.İş hayatımda bir zorluk yaşamıştım ve bu da tüm hayatımı etkiledi.Seanslardan memnun kaldım.Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.Yakınlarıma da tavsiye ederim.”

 

“7 yıllık Majör Depresyon tanısıyla kullandığım ilaçlardan ve 7 yıl ilacı bırakıp bırakıp tekrar başlama döngüsüne sıkışmışken ve ilaçlarla 7 yılımı uyuyarak geçirdikten sonra ilaç tedavisiyle eş zamanlı psikoterapi almazsak tam bir iyileşme halinin çok zor, hatta mümkün olmadığını Üniveristede bir psikiyatrist hocamdan öğrendim. Ve psikoterapist arayışım başladı Bir aile dostumun tavsiyesiyle hadi birde burda şansımı deneyeyim diye yarı ümitsizlikle kapısını çaldığım fakat tanıdıktan ve terapi sürecini tecrübe ettikten sonra vicdanıyla ve profesyonelliğiyle hayatıma şifa olan Ramazan USLU ailemden sonra dualarıma kattığım insan,hayatımının yönünü değiştirmem için çıktığım terapi sürecinde rehberliği ve hipnoterapi ile hayatımın değişmesine vesile oldu diyebilirim. 7 yıllık psikiyatri ilaçlarıyla uyutulduktan sonra!!! terapi kararımla hayatımın değişmesine vesile olduğu için minnet duyuyorum. İlaç öcü değil kesinlikle gerektiği zamanlar oluyor ama tek başına tedavi etmediğini yaşamış biri olarak kesinlikle biliyorum. Daha nice insanlara şifa olun inşallah…”

 

“Psk. Ramazan Uslu hocanın görüşlerine tanıştığımız ilk günden bu yana Ailece değer vermişizdir… Gerek hipnoterapi, Eş atölyesi, gerekse birebir görüşmelerimiz, bize olumlu yönde etki ediyor… Kendisine dua ediyor selamlarımı iletiyorum..”.

 

Ramazan Uslu – DoktorTakvimi.com

Bir cevap yazın